Téged keresünk!

​HA:

– Szeretsz és jól tudsz értékesíteni
– Kitartó és nagy munkabírású vagy
– Képes vagy proaktiv feladatok ellátására
– Alapszintű nyelvtudássál és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
– Fiatal dinamikus csapat tagja szeretnél lenni

Feladatok:

– Kapcsolat tartás és értékesítés viszonteladó partnerekkel
– Új vevőbázis létrehozása
– Partnertalálkozók szervezése és személyes látogatása
– Új termék életpályamodell megtervezése
– Marketing eszközök használata
– Külföldi partnerekkel kapcsolat tartás írásban

Elvárások:

– Becsületes munkavégzés
– Nagy munkabírás
– Más területen szerzett értékesítési tapasztalat
– Alapszintű idegennyelv tudás (angol vagy német)
– Jó kommunikációs és együttműködő készség
– Alapszintű informatikai ismeretek
– Eredmény orientált szemléletmód
– Érvényes ’B’ kategóriás vezetői engedély, jelentős napi szintű gépjárművezetés vállalás

Előnyt jelent:

– Informatikai szakirányú végzettség
– IT szektorban szerzett tapasztalat
– Jó vezetői készség
– Magasabb szintű nyelvismeret (közép vagy felső)

Amit kínálunk:

– Versenyképes jövedelem, alapbér + jutalék
– Cégautó és telefon használat
– Jó csapatszellem
– Fejlődési lehetőség, szakképzések
– Hosszútávú munkalehetőség
– Családias légkör, barátságos környezet

Bérigény megjelölésével fényképes önéletrajz megküldésével a jelentkezes@kuligacomputer.hu címre, vagy személyesen az LP Kuligacomputer üzletében.